Tu byliśmy

Bieszczady jesienią – zdjęcia

Bieszczady choć tajemnicze i dzikie, są dostępne dla każdego. Najbardziej fascynująca w bieszczadzkiej przyrodzie jest jej niezwykła żywotność – ma się wrażenie jakby była tak dzika, że zupełnie niezniszczalna. Bieszczady to nie tylko miejsca, które warto zobaczyć.

Bornholm – zdjęcia

Bornholm – raj dla rowerzystów, perła Bałtyku, skandynawskie Capri, wyspa słońca – najbardziej nasłoneczniony obszar Danii i basenu Morza Bałtyckiego. Latem panuje tu niemal śródziemnomorski klimat, rosną figi, morele, malwy. Niepowtarzalne krajobrazy, rozległe plaże poprzecinane klifami nadają bajkowy urok tej wyspie.

Bory Tucholskie – zdjęcia

Często wydaje nam się, że nasze 6 letnie maluchy są jeszcze za małe na tego typu wyprawy. Otóż nic bardziej mylnego. Dzienne odcinki rzędu 25-35 km, liczne atrakcje: parki wodne, place zabaw, a także zajęcia w agroturystykach zostały specjalnie dobrane pod naszych najmłodszych uczestników.

Dolina Baryczy – zdjęcia

Dolina Baryczy znajduje się w granicach największego w Polsce parku krajobrazowego. Osią Parku jest właśnie leniwa Rzeka Barycz, wzdłuż której powstały liczne stawy gromadzące siedliska cennych gatunków roślin i zwierząt.

Doliną Mozeli i Renu – zdjęcia

To  wyjazd typowo rekreacyjny, idealny dla początkujących rowerzystów ale też dla wszystkich, którzy chcą zwiedzić piękne okolice na spokojnie i bez nadmiernego pośpiechu. Niezwykłe krajobrazy, tajemnicze zamki, romantyczne miasteczka perfekcyjne ścieżki rowerowe, doskonała kuchnia no i …oczywiście wino

Doliny Alpejskie – zdjęcia

Jeżeli wyraz „alpejskie” w tytule budzi niepokój co do stopnia trudności trasy, to niepotrzebnie. Jest to wyjazd rowerowy dla wszystkich. Łączy on możliwość podziwiania pięknych górskich widoków z jazdą komfortowymi ścieżkami rowerowymi, z nielicznymi, łagodnymi podjazdami.

Finlandia – zdjęcia

Archipelag znajdujący się w okolicach Turku jest jednym z najpiękniejszych miejsc Finlandii. Stanowi on kwintesencję fińskiej natury – morze, kamieniste brzegi, ponad 20.000 niemal nienaruszonych przez człowieka wysp. Cały obszar Archipelagu stanowi jeden z najważniejszych parków narodowych Finlandii.

Holandia – zdjęcia

Wymarzone miejsce na wyprawę rowerową – setki kilometrów świetnie utrzymanych ścieżek rowerowych, płaski teren, piękne krajobrazy. Czego więcej trzeba, aby rowerowa wycieczka w długi majowy weekend była kolejną udaną przygodą? Jeszcze tylko kwitnących tulipanów.

Kaszuby – zdjęcia

Proponujemy Wam aktywny wypoczynek wśród malowniczych jezior i lasów oraz wizytę w miejscowościach ważnych dla kaszubskiej historii.

Kraina Dolnej Odry – zdjęcia

Okolice mało znane, niezadeptane, zaskakujące, niepowtarzalne – idealne dla poszukiwaczy miejsc niebanalnych i atrakcji nieoczywistych.

Magiczne Podlasie – zdjęcia

Zapraszamy do wyjątkowej krainy, innej od wszystkich pozostałych miejsc na Ziemi. Znajdziemy tu piękne krajobrazy, ślady wielokulturowej historii, obejrzymy piękne wschody i zachody słońca, skosztujemy specjałów tutejszej kuchni, spotkamy wyjątkowych, serdecznych i otwartych ludzi.

Majorka – zdjęcia

Wyspa szczególnie gościnna dla rowerzystów. Niezliczone ścieżki rowerowe, niezwykłe widoki, urocze wsie i miasteczka, optymalna pogoda to gwarancja udanego wyjazdu. Do tego tanie bilety lotnicze z Modlina.

Pojezierze Brodnickie – zdjęcia

Piękne lasy, czyste jeziora, wspaniałe widoki, ciekawe trasy rowerowe – wymarzone miejsce na kilkudniowe oderwanie się od codziennych obowiązków . A do tego jeszcze malowniczy szlak kajakowy.

Pojezierze Drawskie – zdjęcia

W centralnej części Pomorza rozpościera się Pojezierze Drawskie, jedna z najpiękniejszych krain Polski. Wyróżnia się niespotykanie urozmaiconą rzeźbą terenu, powstałą za sprawą lodowca w okresie zlodowacenia.

Polesie – zdjęcia

To idealne miejsce dla miłośników przyrody, osób szukających ciszy i spokoju, amatorów łatwych rowerowych szlaków, pieszych wycieczek i kąpieli w jeziorach.

Prowansja – zdjęcia

Jeździmy w sercu Prowansji – w Parku Narodowym „Wzgórza Luberon”. Wyjazd w całości przebiega po wytyczonych w tym regionie szlakach rowerowych z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą rowerową. Dzięki utworzeniu w 1977 roku Parku Narodowego obszar zachował swój pierwotny sielski charakter.

Rower i Joga – zdjęcia

Lubisz jeździć na rowerze ale też pasjonujesz się jogą ?- już nie musisz wybierać – na naszych wyjazdach wyjazdach znajdziesz jedno i drugie a do tego miłe towarzystwo, klimatyczne noclegi i piękne okoliczności przyrody

Rowerowy Fit – zdjęcia

Rowerowy fit to wycieczki rowerowe połączone z innymi formami aktywności fizycznej, smacznym zdrowym jedzeniem i noclegami w wyjątkowych miejscach blisko natury. To też sposób na zrzucenie nadmiarowych kilogramów. ROWEROWY FIT TO STYL ŻYCIA